NASCO

کمپانی Nasco در سال 1941 تأسیس شده است. Nasco قدیمی ترین کمپانی تولید مدلهای آموزشی در دنیا است. ناسکو دارای دپارتمانهای مختلف است که مهمترین آنها Life/From و Simulaids می باشند. تولید محصولات life/form در شهر fort adkinson ایالت ویسکانیسن انجام می شود و کارخانۀ Simulaids در حاشیه شهر نیویورک قرار دارد. محصولات life/ form بیشتر جهت آموزش امور پرستاری و مهارتهای بالینی است و محصولات Simulaids بیشتر درخصوص آموزش CPR و اقدامات کمک های اولیه و اورژانس طراحی و تولید می شود. از مزایای Nasco می توان به گستردگی و تنوع محصولات آموزشی آن به همراه قیمتهای مناسب اشاره کرد.

LIMBS & THINGS

کمپانی Limbs &Things در سال 1990 در برسیتول انگلستان تأسیس شده است. صاحب آن مارگوت کویه می باشد که طراح مدلهای پزشکی است. او پس از طراحی مدلهای پزشکی شروع به ساخت نمونه ها کرد. هدف او این بوده که سطح آموزش سلامت را افزایش دهد و کمک کند دانشجویان پزشکی قبل از تماس با بیمار مهارتهایی را کسب کنند.

این شرکت هم اکنون به افزایش تولیدات خود در سطوح مختلف کرده و هم اکنون دفاتری در کشورهای امریکا ، استرالیا و سوئد تأسیس کرده است.
LimbsThings
KyotoKagaku

KYOTO KAGAKU

کمپانی KYOTO KAGAKU بعد از جنگ ژاپن در سال 1948 تاسیس شده است. این کمپانی متعلق به گروه شیمادزو می باشد. گروه شیمادزو از سال 1875 تأسیس شده بود و تا سال 1912 فعالیت می کرد و حوزۀ فعالیت آن تولید مواد اولیه مانند سیلیکون بوده است. اولین مانکن در سال 1930 تولید شد و بازتاب بزرگی در دنیای پزشکی داشت. سپس کمپانی با توجه به نیاز گستردۀ جامعۀ پزشکی اقدام به ساخت مانکن های آموزشی دیگری کرد. این مانکن ها دارای کیفیت عالی و آناتومی بسیار دقیقی هستند و به جامعۀ پزشکی کمک کرده اند که دانشجویان بتوانند قبل از بالین بیمار بسیاری پروسیژرها را به درستی بیاموزند. KYOTO متعهد شده است تا پیشرفت علم از تولید مانکن های پیشرفته دست بر ندارد.

ERLER ZIMMER

کمپانی ERLER ZIMMER یک کمپانی خانوادگی می باشد. صاحبان این کمپانی یک خانوادۀ آلمانی می باشند. کمپانی ارلر – زیمر شصت و پنج سال پیش در شهر لاف در جنوب غربی آلمان تأسیس شد. هدف این کمپانی تولید مدلهای آناتومی با استفاده از جدیدترین تکنولوژیهای موجود در دنیا می باشد.
ابتدا با استفاده از علوم کامپیوتری اقدام به شبیه سازی از روی آناتومی واقعی انسان می شود. سپس مدل طراحی شده به مرحله تولید قدم می گذارد. 
سعی E.Z بر این می باشد که محصولاتی با بالاترین کیفیت تولید شده را در اختیار جامعه پزشکی قرار دهد.
vedico

VICEDO MARTI

در سال 1988 توسط بنیانگذار آقای خوزه ویسیدو با نام Matricería J. Vicedo در یک محل کوچک که در آن اولین قالب ریزی و ماشین آلات welding مافوق صوت نصب شد. نام فعلی VICEDO MARTI، S.L در سال ۱۹۹۷ به عنوان یک متخصص با تجربه طولانی در توسعه یکپارچه محصولات پلاستیکی به تصویب رسید.

با بیش از 30 سال تجربه در صنعت پلاستیک ، بالاخره در سال 2009 اولین خط تولید مانکن CPR PRACTI  را تولید و به بازار عرضه نمود. و به عنوان اولین مانکن آموزشی پزشکی در اسپانیا ثبت و در حال حاضر جزء پر فروش ترین ها به  45 کشور می باشد.

English
اسکرول به بالا